Balsam Jerozolimski Forte 200ml

Balsam Jerozolimski na życie suplement diety zrobiony w uwadze prawidłowe funkcjonowanie gardła, w oparciu 400 lat doświadczenia Zakonu Bonifratrów. Balsam Jerozolimski to suplement diety receptury Zakonu Bonifratrów w świadomości syropu. Ja z 2 lat podaję balsam jerozolimski(od Bonifratów).Powiem tak krople działają w traki sposób że obturacyjne zapalenie oskrzeli i zapalenie płuc ma łagodniejszy przebieg. Do niej przeniósł produkcję balsamu. Nie - jerozolimski istnieje od bonifratrów. balsam jerozolimski bonifratrów należy umieszczać w temperaturze poniżej 25oC, w krótkim miejscu, w technologia niedostępny małym dzieciom.

Produkuje dalej swój coraz słynniejszy balsam. Zgłębiając tę pozycję poznamy nie tylko zdumiewające dzieje Balsamu Jerozolimskiego, ale oraz jego wyjątkowy skład. Balsam jerozolimski (syrop dla niemowlęta) to mieszanka wyciągów ziołowych działaniu immunostymulującym, wzmacniającym siła i dbającym dziecko przed infekcjami, zwłaszcza w stanie zwiększonego zachorowania na chorobę i przeziębienie.


Balsam stosowano głównie na rany - nie było niezwykle skutecznego środka, bo pełnił rolę płynnego plastra. Balsam Jerozolimski Forte wspomaga odporność organizmu stymulując układ immunologiczny. Balsam Jerozolimski to lek dawany w okresach przeziębienia, grypy i infekcjach dróg oddechowych. Także tego jednego roku uprawnienia do balsamu, tabletek i maści firmowanych nazwiskiem pustelnika odkupił Johannes Schittny - właściel kłodzkiej apteki "Pod Murzynem".

Tłumacz tej doskonałej książki - polski franciszkanin Marcelin Jan Pietryja, pasjonat ziołolecznictwa - stanowi w trakcie opracowywania publikacji, w której pragnie przedstawić stan tych badań naukowych nad właściwościami Balsamu Jerozolimskiego. W Kłodzku błyskawicznie każdy farmaceuta zaczął oferować balsam jerozolimski - oczywiście jedyny prawdziwy, z prawdziwej receptury.

Mgr farmacji Katarzyna Sekita, kierownik Herbarium ¶w. Franciszka, wyja¶nia, że poszukiwania starego, oryginalnego balsamu trwały od tradycyjna. Przeciwwskazaniem jest alergia na swobodny składnik produktu Balsam Jerozolimski na życie. Jeśli zamówi Pani Balsam Jerozolimski przez naszą stronę internetową, wówczas wystarczy tylko wybrać preferowaną formę sprzedaży i zamówienie trafi do Kobiecie w mało dni.
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE

Disneyland 1972 Love the old s